Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Činnost PPP a SPC

Dobrý den, prosím o odpověď, týkající se činnosti poradenských zařízení, konkrétně PPP a SPC. Osobně vycházím z Vyhlášky č. 72/2005 Sb. v platném znění a z Etického kodexu speciálních pedagogů, ale prosím o upřesnění. Může PPP odmítnout bezdůvodně žádost rodičů o vyšetření? Může PPP bezdůvodně odmítat děti s diagnózou Poruchy učení a Poruchy chování a odkazovat je do SPC pro děti s mentální retardací? Může PPP odmítnout převzít dítě s Poruchou chování a Poruchami učení jen proto, že kdysi v minulosti bylo dítě klientem jiného ŠPZ a má v něm péči již ukončenou? Pokud má dítě 5 diagnóz, z toho 4 pro PPP a 1 pro SPC, může PPP dítě odmítnout a trvat na předání do SPC? Jaké možnosti mají rodiče k vyjádření nespokojenosti s těmito postupy? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Sobota 25.05.2024, svátek má Viola


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Dotkly se letošní změny v PHMax konkrétně Vaší školy?

  1. Ano, musel(a) jsem propouštět pedagogy (0)
  2. Ano, naštěstí jsem nemusel(a) propouštět pedagogy (1)
  3. Ne, fungujeme stejně jako loni (0)
  4. Ne, systém mi přijde výhodnější pro školu než loni (0)
  5. Nemám na věc jasný názor (1)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.