Vzdělávací služby

O co jde?

Náš portál je nástroj, ve kterém lze nalézt veškeré potřebné informace z oblastí vzdělávání a trhu práce. Nabízíme nepřeberné množství služeb vedoucích ke zkvalitnění Vašeho vzdělání.

Pro koho to je?

Pro každého, koho zajímá vzdělávání anebo trh práce. Našimi klienty jsou ředitelé škol a jejich zástupci, učitelé, žáci, studenti a jejich rodiče, stejně tak firmy a jejich zaměstnanci.

Proč zrovna my?

Protože u nás naleznete vše, co se vzdělávání a trhu práce týká. Pracujeme systematicky a naše databáze se neustále rozšiřují. Jsme profesionálové, nejen, že víme, co chcete, my víme i co potřebujete.

Chat
Napište nám Váš dotaz Zavřít


Nedodržení pracovní smlouvy ze strany zaměstnance

Dobrý den, mám kolegyni, která byla přijata na částečný úvazek na pracovišti se sídlem školy a částečný úvazek na odloučeném pracovišti vzdáleném 10km. Ve smlouvě má uvedeny tato dvě pracoviště a při přijímacím pohovoru s tím byla seznámena, kdy řekla, že jí to nevadí a počítá s tím. Nyní, po 5 letech požaduje, aby na odloučené pracoviště dojížděl někdo jiný, že požaduje spravedlnost a poukazuje na ostatní kolegyně. Tyto kolegyně byly přijaty na kmenové pracoviště, ale z důvodu zástupu mají uvedeny také obě pracoviště. Jak postupovat v případě jejího odmítnutí dojíždět na odloučené pracoviště? Nebo jsem povinna jí vyhovět? Děkuji za odpověď

Odpověď

Nemáte práva zobrazit odpověď

Úterý 23.04.2024, svátek má Vojtěch


Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Proč se registrovat? Registrovat
Registrací dostanete přístup do všech sekcí portálu. Můžete rovněž objednávat služby v placených sekcích anebo využívat bonusů Systému bonifikace.

jsme vždy ve spojení s Vámi

Facebook Google plus ICQ-671236329 Skype Twitter LinkedIn

Aktuální anketa

Jaký je Váš názor na změny v PHmaxech?

  1. Změny napomůží k optimálnějšímu financování školství (5)
  2. Změny nejsou perfektní, ale je to krok správným směrem (1)
  3. Změny uškodí kvalitě vzdělávání (6)
  4. Změny zásadně likvidují české školství (0)
  5. Nemám na věc jasný názor (2)


Další ankety Vložit anketu

Dnešní počasí v krajích ČR

Počasí

Používáním webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie.